Menu

Jahtu noma Rīgas centrā - Andrejostā

Piedāvājam buru jahtas nomu ar kapteini Rīgā, taisni pilsētas centrā - Andrejosta, pie Vanšu tilta. Jahta ir gatava pieņemt uz bortu līdz 15 viesiem dienu ceļojumiem un līdz 8-10 pasažieriem (komfortablam izvietojumam) ilgstošākajos pārgājienos.

Tūristu ilgstošākie pārgājieni uz jahtas no 2 līdz 5 dienām ies gar Rīgas jūras līča un uz salām Sāremā un Roņu, ar nakšņošanu uz jahtas, pilnībā vai daļēji aprīkotas jahtklubos, vai ari, netālu no apmetnēm, viesu mājas un hoteļos.

Iziešanas sākas 10.00 no rīta un līdz naktim. Iziešanu iespēja citā laikā aprūnas individuāli.

Jahtas nomas cenas līdz 30.06.2017:

- 10 hrs – 680 € 590 € → pilnas dienas izbrauciens
- 8 hrs – 550 € 490 € → kruīzs Rīga – Jūrmala
- 5 hrs – 390 € 340 € → ieteicamais ilgums burāšanas baudai
- 3 hrs – 270 € 240 € → līdz Daugavas moliem un atpakaļ
- 2 hrs – 180 € 160 € → “laso” līdz Kundziņsalai
- 1 hr – 120 € 100 € → “Kāzu valsis” Daugavā

Darbadienās atlaide uz kruīziem 10%.

Kruīzs uz Roņu salu līdz 10 viesiem uz klāja – 1500 € 1100€

Visas cenas norādītas bez PVN.

Jahta Stars. Noma Riga Andrejosta

Tiem, kas dos priekšroku 1 stundu pastaigu ar jahtu, mēs varam piedāvāt kāzas vai citu fotosesiju Rīgas pilsētas un Vanšu tilta fona. Divu stundu pastaiga laikā mēs aiziesim pa Daugavu līdz Kundziņsalai un atpakaļ. 3 stundu mini-kruīzā mēs aiziesim no Ķīpsalas līdz Daugavās "vārtiem" - jūru moliem un atpakaļ, bet ja izvēle krītis uz 4 stundu iziešanu, tad papildus stundu mēs varēsim veltit, iznākot jūrā. 5 stundu pastaigas laikā jums būs iespēja pilnībā izbaudīt jūras kruīzu zem sniegbaltām burām. 8 stundu ceļojuma mēs nonāksim līdz Jūrmalas piekrastes un vakarā atgriezīsimies Rīgā un, 10 stundu pārgājienā - pilnu dienu uz jahtas, Jūs varēsiet pilnībā izbaudīt jūras kruīzu zem burām tuvu ļaužu kompānijā. Mēs varēsim nonākt līdz Jūrmalas piekrastei un paiet gar viņas, vai, ieiet Lielupes grīvā un vēlu vakara atgezisimies Rīgā.

Arenda jahti v Rige i Jurmale

Tāpat, uz jahtas var nosvinēt dzimšanas dienu, kāzas, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu, bērnu svetkus vai sarīkot fotosesiju.

Rezervācijas apstiprinājums ir 50% priekšapmaksa pastaigas ilgstošam no 3 stundam, vai 100% priekšapmaksa 1-2 stundu pastaigas gadījumā. Ja laikapstākļu nosacījumi būs nepieņemami jahtas iziešanai, pastaiga tiks pārnesta uz ērtu klientam datumu un laiku. Pie laikapstākļu nosacījumu pasliktinājuma iziešanas laikā, kapteinis var mainīt iepriekš saskaņoto maršrutu komfortam un pasažieru drošībai.

Par papildus maksu ir iespējami sākums un pastaigas nobeigums no citās vietās, kas aprīkota buru jahtas pieejai.

Tūristu pārgājienu cenas uz jahtas, ilgstošam no 2 līdz 5 dienām aprunas individuāli uz izvēleta maršruta un pāreju ilguma pamata starp apmetņu vietām. Maršruti - gar Rīgas līča piekrastes, Baltijas jūras vai pārejas uz salām Sāremā un Roņu. Pārnakšņošanas ir iespējamas uz jahtas bortā, pilnībā vai daļēji, aprīkotas apmetņu vietas - marīnas. Bez tā, pēc vēlēšanās, pārnakšņošanas ir iespējamas, novietotu netālu no apmetnēm, viesu mājas un hoteļos.

Atputa uz jahtas Riga

Nedaudz par jahtu:

Dotās jahtas galvenā priekšrocība ir plašs klājs, kur viegli var izvietoties maksimāls viesu daudzums. Neesamības dēļ uzstājošos virsbūvju, pa klāju ir ļoti viegli pārvietoties, bet tāpat, varat ērti uzņemties visie, kas vēlas sauļoties guļot.

Augstais korpuss labi aizsargā no šļakatām pie saviļņojuma uz jūras, savukārt, uz vairākām citām jahtām ar zemiem bortiem, pat upē no nelieliem viļņiem no citiem kuģiem, uz klāju nonāk ūdens.

Jahtas tips - okeānas (bez peldēšanas rajona ierobežojuma). Garums 43 pēdas vai, vairāk nekā 13 metri, platums 4 metri. Buru laukums ir 100 kvadrātmetri. Iegrime ir 2.15 metri. Dzinējs - dīzeļis. Jahta tika uzbūvēta uz kuģu būvētavas Polijā pilnībā ar rokām pie slavena projektu konstruktora Edvarda Hofmana, kas dod tiesību saukt par ekskluzīvu un vertēt augstāk, nekā konveijeru samontējuma tamlīdzīgas jahtas. Jahta ir aprīkota ar tualeti (galjunu), izlietne tualetē un izlietne virtuvē (kambīze). Gāzes plīts ir aprīkota ar diviam degļiem. Kopkaijītē, iekšpus jahtas, pie galda var izvietoties līdz 6-7 cilvēkiem. Jahta ir aprīkota ar rāciju, mērinstrumentiem, signāluguņiem - viss nepieciešams iešanai tumšā diennaktu laikā un sliktas redzamības apstākļos. Uz jahtas ir klāt glābj līdzekļi maksimālam pasažieru daudzumam un apkalpei.

Zakata na jahte v more

Jahtas iziešanas vieta - jahtklubs Andrejosta. Teritorijā atrodas autostāvvieta un stilīgs vasaras bārs-restorāns ar lielu atvērtu terasi.

Bars restorans Eksports Andrejosta. Jahtu noma. Izbraucieni ar jahtu

 

Share

Ārējie linki

Iekšēji linki

Noderīgas saites

Mūsu partneri