Menu

Aizsargstikli Samsung telefoniem ar UV līmi

Aizsargstikli ar ultravioleto līmi un lampu Samsung 10, Note 10+, S10e, S10, S10+, S9, S9+, S8, S8+, S7 Edge, Note 8, Note 9 viedtālruņiem. Materiāls ir rūdīts stikls ar biezumu 0,33 mm ar pretestības indeksu 9H. Komplekta cenas:

Samsung S9, S9+, S8, S8+, S7 Edge, Note 8 - 12 EUR.

Samsung S10e, S10, S10+, Note 9 - 14 EUR.

Samsung Note 10, Note 10+ - 16 EUR.

Pasūtīt aizsargstiklu viedtālruņiem Samsung ar UV līmi un lampu

Jaunāko S un Note sērijas tālruņu ekrāniem ir spēcīga noapaļošana, tāpēc dažādu filmu uzlīme būs vienkārša naudas izšķiešana. Kadu laiku ekrānā var turēties tikai tādas filmas, kas aptver taisno ekrāna daļu. Sānu sejas netiks aizsargātas, turklāt, tā kā malām ir arī darba jutekliskā virsma, plēves mala vienmēr būs nepatīkami jūtama ar pirkstiem.

Lētākiem variantiem noapaļotām aizasargstiklam ir pašlīmējoša virsma tikai ap malām, vidū starp ekrānu un stiklu tiek veidota gaisa kabata, kā rezultātā katrs pieskāriens jūt nelielu klikšķi, un sensora jutīgums arī samazinās.

Dārgo stiklu, kurš to dara pirmo reizi, ir reti iespējams pielīmēt pilnīgi vienmērīgi un bez burbuļiem, un pēc neilga laika uz malām sāk atkāpties, zem tiem nokļūst putekļi, tāpēc sāk izjust tālruņa izskats.

Galvenās priekšrocības, izmantojot aisargstiklu ar UV līmi:
- neprasa iemaņas vai pieredze
- komplektam ir viss nepieciešamais un tas ir viegli pielietojams
- stikls ir viegli nolīdzināms, nav jāsteidzas, līmi neizžūst un nenocietinās gaisā pirms ultravioletās lampas pielietošanas
- aizsargstikls ir daudz spēcīgāk turas uz ekrāna, un no sāniem tas nav pat pamanāms
- stikls lieliski slēpj dažādas mikro un, pat stiprus skrāpējumus uz ekrāna, jo caurspīdīgā līme piepilda visus šos dobumus pirms sacietēšanas
- pēc stikla uzstādīšanas ekrānā nav ne vienas vietas, kur sensors darbotos ar traucējumiem.

Ja vēlāk ir vajadzība noņemt stiklu nost, ir nepieciešams nedaudz vairāk pūļu, nekā tad, ja tas būtu parasts pašlīmējošais stikls. Pietiks sāktu atlīmet stiklu no malas ar nagu vai koka zobu bakstāmo. Pēc izņemšanas visas cietās līmes paliek uz aizsargstikla, tālruņa ekrāns paliek tīrs.

Aizsargstikla uzstādīšana.
Tālruņa korpusa malā, lai izvairītos no liekās līmes nokļūšanas, jālieto aizsargplēve (līplente), ja to darāt pirmo reizi. Notīriet viedtālruņa ekrānu no putekļiem un pirkstu nospiedumiem. Uzlīmējiet pašlīmējošo sloksni no komplekta skaļruņa caurumā. Noņemiet vāciņu ar līmi. Pēc tam, turot kapsulu ar līmi virs ekrāna, atskrūvējiet augšējo daļu, lai iegūtu gaisu iekšā, pēc tam līme sāk lēnām izplūst. Līme ir jāpielieto ekrāna vidū ar vienu lielu pilienu.

Tad ir nepieciešams noņemt aizsargplēvi no stikla apakšējās daļas un bez piepūles ievietot to viedtālruņa ekrānā, pagaidiet, līdz līme aizplūst visu gaisu. Uzmanīgi noslaukiet lieko līmi ap stikla malām, ja tas parādās. Centrējiet aizsargstiklu pret viedtālruņa malām un ieslēdziet ultravioleto lampu, lai 1 minūtes laikā vienmērigi pārietu visa stikla virsmu. Pēc tam uz 20 sekundēm uz abam noapaļotam ekrāna pusēs.

Uzmanību! Lai izvairītos no līmes priekšlaicīgas sacietēšanas, nelietojiet stiklu tiešā saules gaismā.

Ja, tomēr, pēc sacietēšanas tālrunī paliks līmes atliekas, to var noņemt ar nagu vai salveti, kas samitrināta ar spirtu saturošu stikla tīrītāju. Ultravileta līme nav pielipusi tā, kā tas būtu superlīme, ko praktiski nav iespējams noņemt nepamanītu.

Zashitnoe steklo UV klej lampa samsung s8

Samsung aizsargstikls ar uv limi

Zashitnoe steklo s uv kleem dlja samsung

Zashitnoe steklo uv klej lampa samsung 5

Aizsargstikls uv lime lampa samsung s9

Zashitnoe steklo uv klej lampa samsung 7

Aizsargstikls UV lime lampa samsung

Zashitnoe steklo UV klej lampa samsung

Zashitnoe steklo 9H UV lampa samsung

Share

Ārējie linki

Iekšēji linki

Noderīgas saites

Mūsu partneri