Aizsargstikli Apple Watch smart pulksteņiem ar ultravioleto līmi

Stikli Apple Watch ar UV:
Cena: 12.00 EUR
Pieejams uzreiz
Daudzums:

Aizsargstikli ar ultravioleto līmi un lampu Apple Watch 38, 40, 42, 44, un 7/8-sērijas 41 un 45 mm izmēra viedajiem pulksteņiem. Aizsargstikli ir ar noapaļotam malām un precīzi atkārto pulksteņa ekrāna oriģinālo formu.

Apple watch uv stikls limi

Apple watch aizsargstikls ar uv lime lampu

Galvenā ultravioletās aizsargstiklu priekšrocība, salīdzinot ar parastajām, ir tas, ka zem tiem neiekļūst ūdens, ja pulksteņi tiek aktīvi izmantoti peldēšanas vai niršanas laikā. Noteikti, arī, pēc stikla uzlīmes nezaudējas ekrāna jutīgums.

Turklāt, ja viedpulksteņā ekrānam jau ir skrāpieni, uzstādot stiklu, šķidrā UV līme aizpildīs bojājumu vietas un pēc sacietēšanas tās būs pilnīgi paslēptas.

Komplekta cena 12 EUR.

Komplektā ietilpst:
- mitra alkohola salvete
- sausu salvete
- kapsula ar ultravioleto līmi
- bateriju ultravioletās lampa *
- caurspīdīgs izliekts stikls 0,33 mm biezs ar skrāpēšanas pretestības indeksu 9H.

* Komplektiem 44 mm pulksteņiem un 7/8 sērijas 41 un 45 mm ir vadu lampa. 2 veidu savienojumi Micro USB vai USB Type-C. Vads nav iekļauts. Šeit un šeit varat papildus iegādāties adapteri no Lightning savienotāja uz Micro USB vai Lightning uz USB Type-C.

Apple watch aizsargstikls ar uv lime lampa 41 45 mm

Ultravioletā stikla uzstādīšanas instrukcijas.

Uzmanību! Neveiciet nekādas darbības ar līmi tiešas saules gaismas, jo līme uzreiz sabiezē un sacietē ultravioletajā gaismā.

1. Iztiriet pulksteņa ekrānu ar mitru spirta salveti
2. Noslaukiet ekrānu ar sausu salveti
3. Novietojiet pulksteni tā, lai ekrāns būtu horizontāli orientēts
4. Ritiniet un noņemiet balto vāciņu uz līmes
5. Turot līme virs pulksteņiem, sāciet noskrūvēt melno vāciņu no kapsulas augšējās daļas, tad uzklājiet šķidrumu, kas plūst no tā, pulksteņa ekrāna vidū ar vienu lielu pilienu
6. Noņemiet aizsargplēvi no stikla aizmugures un bez piepūles ievietojiet to pulksteņa ekrānā, pagaidiet, līdz līme zem stikla pilnībā izspiež gaisu. Ja kaut kur ir vieta, kurā nav līmes, stikls ir nedaudz jāpārvieto, vai jānospiež ar vāju spēku
7. Uzmanīgi noslaukiet lieko līmi ap stikla malām, ja tādas ir, centrējiet stiklu
8. Ieslēdziet UV lampu un vienmērīgi pāriet virs stikla 20 sekundes.

Apple watch zaschitnoe uv seklo s kleem

Pat ja ultraviolēto līmes iekļūšana un sacietēšana notiek uz pulksteņa korpusa, to viegli noņem ar nagu vai mitru drānu.

Ja vēlāk ir vajadzība noņemt stiklu nost, ir nepieciešams nedaudz vairāk pūļu, nekā tad, ja tas būtu parasts pašlīmējošais stikls. Pietiks sāktu atlīmet stiklu no malas ar nagu vai koka zobu bakstāmo. Pēc izņemšanas visas cietās līmes paliek uz aizsargstikla, tālruņa ekrāns paliek tīrs.

Apple watch aizsargstikls uv lime un lampa

Apple watch aizsargstikls ar uv lime lampa

Apple watch uv stikls ar limi

Aizsargstikli Apple Watch 42 un 44 mm

Aizsargstikli ar ultravioleto līmi un lampu Apple Watch

Aizsargstikli ar UV līmi Apple Watch

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai armikus.lv.