Menu

Hibrīdie silikona maciņi

Hibrīda maciņš sastāv no divām daļām un trīs veidu plastmasas - cietas aizmugurējās daļas, kas izgatavota no plastmasas, plānas caurspīdīgas plēves priekšpusē un mīksta silikona gar malām. Maciņš ir pilnīgi caurspīdīgs, neslēpj tālruņa modeli un krāsu. Priekšējā daļa netraucē normālai skārienjūtīgā ekrāna darbībai, un malās ir biezāks materiāls, lai mazinātu triecienus no iespējamiem kritieniem. Pat nejauša cieta nokrišanas gadījumā uz betona grīdas vai asfalta, dārgs  tālruņa korpuss un ekrāns paliks neskarts, tikai pats maciņš saņems bojājumus.

Maciņā korpusā ir atveres frontālā un selfie kameram, lai netraucētu viņu darbu, kā arī caurumi mikrofonam un uzlādes, austiņu ligzdam.

Maciņu var viegli noņemt, ja tas tajā laikā nav vajadzīgs, kā arī mazgāt ar ūdeni.

Visiem jaunajiem Samsung un Huawei viedtālruņu modeļiem ir stikla korpuss, un jebkurš tā kaitējums ievērojami bojā īpašnieku noskaņojumu, jo ekrāna vai korpusa aizmugures nomaiņa ir ārkārtīgi dārga operacija, vai tas samazina tālruņa cenu sekundārajā tirgū. Telefona ikdienas lietošanas laikā, šad vai tad, tas tiek pakļauts mehāniskiem bojājumiem: neuzmanīgi novietots uz galda vai soma ar atslēgām, nejauši nokrita no rokām sarunas laikā uz grīdas, vai nu bērns to pameta, cerot palīdzēt vecākiem atnest tālruni vietā un, tā tālāk.

Maciņa uzstādīšanai, vispirms tālrunis tiek ievietots mīkstā silikona daļā, pēc tam ar pūlēm nepieskaroties cietajai daļai, viedtālruņa korpuss ir viegli uzstādīts aizmugurējā pusē.

Hibrīdie maciņi ir pieejami viedtālruņiem:

- Samsung S10e, S10, S10+, S9, S9+, S8, S8+, A40, A50, A50;

- Huawei P30, P30 Pro, P30 Lite, Mate 10 Pro, P20, P20 Pro, P20 Lite, Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 Lite;

- iPhone XS Max, XS, XR.

Hibrīda caurspīdīga divpusējā maciņa cena ir 14 EUR.

Pasūtīt divpusējo hibrīda maciņu

Šobrīd iespējams pasūtīt (ir noliktavā) telefoniem Huawei P30, P30 Pro, P30 Lite, Mate 10 Pro. Pārējiem modeļiem no saraksta bus uz vietas - līdz 2019. gada jūnija-jūlija

Share

Ārējie linki

Iekšēji linki

Noderīgas saites

Mūsu partneri