Menu

Ātrie bezvadu lādētāji viedtālruņiem

Bezvadu lādētājs Samsung EP-N5100L. 2018. gada modelis. Paredzēts Samsung S9/S9+, kā arī Galaxy S8/S8+, S6/S6 Edge/S6 Edge+, S7/S7 Edge, Note 5/8/9 tālruniem, kā arī iPhone 8, 8 Plus, X, XS Max un daudzām citām ierīcēm, kas atbalsta bezvadu uzlādi.

Bezvadu uzlādes izmantošanas galvenā priekšrocība ir ērtības. Nav nepieciešams pavadīt laiku, meklējot kabeļa galu, pēc tam mērķējot un pieslēdzot tālruni. It īpaši tumsā to ir ļoti grūti izdarīt, tāpēc telefona korpus, apkart ligzdai bieži ir saskrāpēts.

Samsung bistraja besprovodnaja zarjadka 5100 v upakovke

Pateicoties vertikālajai statnei, jūs neieradīsiet kādu svarīgu paziņojumu vai zvanu, ka arī horizontālā pozīcijā ir ērti skatīties videoklipus, kamēr ierīce tiek uzlādēta. Lādētajs organiski iederas jebkurā interjerā.

Ātrās uzlādes funkcija ir saderīga ar modeļiem, sākot ar Samsung S6 Edge+. Ātra vai normāla uzlādes režīma izvēle tiek veikta no tālruņa izvēlnes.

Savienojuma veids - USB C - tipa. Dzesēšanai lādētājā ir iebūvēts klusais ventilators.

Bezvadu lādētāja cena ir 30 EUR.

Tālrunis tiek lādēts arī tad, ja ir izmantotas jebkuras nemetalizētas vāciņas. Lietojot dažādu alumīnija vāku, metāla uzlīmju uz telefona korpusa magnētiskajiem turētājiem automašīnā var traucēt uzlādes procesu vai neatgriezeniski sabojāt bezvadu lādētāju.

Pasūtīt atro bezvadu lādētaju

Šis produkts ir jauns un bez tehniskiem defektiem. Tiek pārdots bez garantijas. Iepakojums atvērts, lai pārbaudītu lādētāju abos režīmos - ātra un normāla. Arī iepakojumam var būt nelieli bojājumi.

Bezvadu lādētājam, arī var pasūtīt:
- USB Type-C uz Micro USB adapteri (pāreju) - 3 EUR
- Samsung kabelis USB Type-C ar ātras uzlādes atbalstu - 3,5 EUR
- ātrs tīkla lādētajs 220V ar USB Type-C kabeli - 12 EUR

Atrodas Rīgā, Imantā. Piegāde uz jebkuru Latvijas pilsētu caur Omniva tīklu - 3 EUR.

Samsung bistraja besprovodnaja zarjadka 5100 smartfon

Samsung bystraja besprovodnaja zarjadka 5100

Bistraja besprovodnaja zarjadka Samsung 5100

Samsung bistraja besprovodnaja zarjadka 5100 S9 S8 Note8 Note9

Share

Ārējie linki

Iekšēji linki

Noderīgas saites

Mūsu partneri