Bezvadu spēļu džoistiki

Cena: 50.00 EUR
Nav pieejams

Bezvadu džoistiki viedtelevizoriem un TV Box.

Visiem modernajiem viedtelevizoriem un Android televizora pierīcēm, kas pieslēgtas internetam, ir pieeja aplikāciju tirgum, kas cita starpā piedāvā milzīgu skaitu spēļu bērniem. Daudzi cilvēki par to pat nezina. Tas ir lielisks veids, kā izklaidēt savu bērnu, nepērkot dārgu spēļu konsoli. Visas spēles atbalsta vadību no televizora tālvadības pults, taču tas ir ārkārtīgi neērti, un interese ātri izzūd. Lietojot bezvadu spēļu džoistika vadību, interese par spēlēm būs pavisam citādāka, pateicoties lielākai darbības un iesaistīšanās vienkāršībai.

Spēļu džoistiki ir savienotas, izmantojot Bluetooth protokolu ar frekvenci 2,4G. Atbalsta visas ierīces. Lai izveidotu savienojumu, Jums ir jāatver viedtelevizora vai TV pierīces iestatījumi un jāiestata savienošana pārī. Džoistiki darbojas arī Android viedtālruņos, planšetdatoros, Windows datoros un PS3 spēļu konsolēs.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai armikus.lv.