Bezvadu mini tastatūra, kinētiskais tālvadības pults smart viedtelevizoriem un datoriem

Smart TV:
Cena: 40.00 EUR
Pieejams uzreiz
Daudzums:

Bezvadu mini tastatūra ar skārienpaliktni (peli) ērtākai un komfortablākai smart televizora, datora, planšetdatora vai viedtālruņa vadībai. Pateicoties kompaktajam izmēram, to ir ērti paņemt līdzi, piemēram, celjojumā, mājās tas aizņem ļoti maz vietas, kad nav nepieciešamības lietot ikdienā.

Dažām standarta viedtelevizora tālvadības pultīm ir iebūvēts mikrofons runas atpazīšanai un pārveidošana teksta formātā, taču šī funkcija ne vienmēr darbojas korekti un turklāt ir arī zināma "pārdomātība".

Tagad viedtelevizoriem ir neierobežotas iespējas saņemt video informāciju, taču tiem ir ļoti šaura vieta starp piedāvāto saturu un viedierīces lietotāja meklēšanas pieprasījumiem. Vienkārši sakot - teksta informācijas ievadīšana par vēlamo filmu vai programmu no standarta tālvadības pulta aizņem daudz laika un dažkārt var saniknot, pat vispacietīgāko cilvēku. Mēs piedāvājam risinājumu šai problēmai.

Bezvadu tastatūra tiek savienota ar televizoru, izmantojot Bluetooth. Tastatūrai ir skārienpaliktnis (Touchpad), pateicoties kuram var vadīt kursoru uz ekrāna, kā arī pelei līdzīgas sānu pogas, kas cita starpā ļauj kopēt tekstu un ievietot to vēlamajā meklēšanas vietā.

Tastatūra ir universāla, un tās komplektācijā ietilpst USB Bluetooth bezvadu modulis, kas ļauj to izmantot datorā. Tāpat komplektā ir iekļauts kabelis iebūvētā litija akumulatora uzlādēšanai.

Tastatūra, tai skaitā, noderēs dažādu ierīču iestatīšanai. Darbojas uz visām iespējamām operētājsistēmām Windows, Mac OS (Apple), Linux, Android, Tizen un tā tālāk.

USB Bluetooth uztvērēju var glabāt korpusā.

Tastatūras galā ir lāzera rādītājs (opciaonāli).

Poga lāzera rādītāja ieslēgšanai (opciaonāli).

Tastatūra ar lāzera rādītāju.

Tastatūra bez lāzera rādītāja.

Tastatūrai ir taustiņu fona apgaismojums un 7 krāsas, vienu no kurām var izvēlēties. Angļu izkārtojums. Komplektā USB Bluetooth uztvērējs un micro USB uzlādes kabelis.

Bezvadu tastatūras cena ar lāzera rādītāju ir 40 EUR. Preces kods TVP.1A.

Bezvadu tastatūras cena bez lāzera rādītāja ir 35 EUR. Preces kods TVP.1B.


Smart viedtelevizora kinētiskais tālvadības pults ir aprīkots ar žiroskopa sensoru (Air Mouse), kas ļauj pārvietot kursoru televizora ekrānā ar rokas kustībām telpā. Tastatūra aizmugurē ļauj ievadīt meklēto kontentu pieprasījumu.

Lai izveidotu savienojumu ar ierīci, USB savienotājā jāievieto Bluetooth uztvērēju no komplekta. Tam ir arī kabelis iebūvētā litija akumulatora uzlādēšanai. Lai samazinātu enerģijas patēriņu, tālvadības pults pāriet miega režīmā 20 sekundes pēc lietošanas beigām. Lai pamostos, vienkārši nospiediet jebkuru taustiņu.

Darbojas uz visām iespējamām operētājsistēmām Windows, Mac OS (Apple), Linux, Android, Tizen un tā tālāk.

Pulta ar žiroskopu cena ir 30 EUR. Preces kods TVP.2.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai armikus.lv.