Menu

Bezvadu endoskopu kamera iPhone, iPad un citām ierīcēm

Lai izveidotu bezvadu savienojumu ar Apple ierīcēm, kurās darbojas uz iOS operētājsistēmas, ir jāizmanto kameru ar WiFi moduli, jo nav iespējams izveidot savienojumu ar vadu. Kā arī, kamera darbojas ar visām citām ierīcēm ar Android un Windows operētājsistēmām.

Komplektā ar kameru - endoskopu nāk:
- sprausla āķis
- sprausla magnēts
- sprausla ar miniatūru spoguli virsmu pārbaudei ar 90° leņķī, attiecībā pret kameru, piemēram, dzinēju cilindru vai cauruļu sienām
- Micro USB uz USB vads ierīces ladēšanai
- instrukcija
- Wi-Fi modulis, lai savienotu kameru bezvadu režīmā

Kameras fokusa attālums ir 3-8 cm. Kamera neieraksta skaņu.

Kamerāi ir cietais vads. Ar cieto vadu kameras virzienu ir ērtāk pārvaldīt. Cietāis vads ir elastīgs locišanai ar rokam.

Endoskopu kamera būs noderīga gan izklaides nolūkiem mājās, gan darbā:
- autoservisos, lai pārraudzītu virzuļu un cilindru sienu stāvokli caur izskrūvētām aizdedzes svecēm vai sprauslām, izmantojot mini spoguli, un tālāk novērtē remonta izmaksas vai lietderību; degšanas kameras un vārsti caur izņemto ieplūdes/izplūdes kolektoru atverēm; novērtēt turbīnu lāpstiņu stāvokli, neatvienojot ierīci caur izņemtajiem savienojumiem; lai izņemtu atdalītus vai nejauši nokritušos priekšmetus grūti sasniedzamās vietās, izmantojot āķa vai magnēta sprauslas.

- santehnikas darbos, lai novērstu vannas un tualešu aizsprostojumus; pārbaudīt lietus un kanalizācijas cauruļu stāvokli.

- elektrisko darbu laikā, uzstādot vai remontējot vadus kastēs un piekārtajos griestos, kur piekļuve ir ļoti ierobežota un turpmāka demontāža pilnīgai piekļuvei ir ieteicama tikai pēc problēmas vietas atrašanas.


8 mm bezvadu kameras cena ar universālo tālruņa stiprinājumu un cieto vadu 2 m - 50 EUR. Maksimālā izšķirtspēja ir 1280x960 pikseļi.

Darbības rādiuss - no 5 līdz 30 metriem. Darba laiks ir līdz 1,5 stundām no iebūvēta akumulatora (ilgums ir atkarīgs no izmantotā fotokameras apgaismojuma spilgtuma). Lai ilgāk izmantotu moduli, nepieciešams pievienot papildu barošanas avotu - powerbanku vai tīkla adapteri. Strāvas savienotāja tips - Micro USB. Komplektā ar WiFi moduli Micro USB - USB kabelis.

Pasutīt mini kameru-endoskopu

Kameras-endoskopa pieslēgšanas instrukcija

Atrodas Rīgā, Imantā. Piegāde Latvijas teritorijā ar Omniva pakomātu tīklu - 3 EUR.

Mini kamera endoskop wifi iphone kofer

Mini kamera endoskop wifi iphone aksessuari

Mini kamera endoskop wifi iphone 5

Mini kamera endoskop wifi iphone 7

Mini kamera endoskop wifi iphone 10

Mini kamera endoskop wifi iphone 17

Share

Ārējie linki

Iekšēji linki

Noderīgas saites

Mūsu partneri