Menu

Ka pieslēgt kameru

Kameras savienošana ar vadu ierīcēm, kurās darbojas uz Android OS

Lai kamera darbotos, ierīcei, kurai tiks veikts savienojums, būtu nepieciešams OTG (On-the-Go) atbalsts - iespēja pieslēgt ārējās ierīces, piemēram, USB atmiņas disku, peli vai tastatūru. Visi top viedtālruņi, piemēram, Samsung S un Note sērijas ir šo atbalstu. Lai uzzinātu, vai ierīcē ir OTG atbalsts, ir jālejupielādētu USB OTG Checker lietotne no Google Play. Pēc lietotnes palaišanas ekrānā tiks parādīts ziņojums par to, vai ir atbalsts OTG, vai nav.

Lai palaistu endoskopu kameru, jāinstalē lietotne CameraFi no Google Play, vai AN98  (ar video ierakstīšanas pogu). Pēc pirmās palaišanas lietotnei ir jānodrošina visas atļaujas un jāapstiprina atļauju sākt darbību automātiski nākamreiz, kad kamera bus pievienota.

Varat arī izmantot programmu, kuru ieteicis konkrētā kameras modeļa ražotājs. Lai to izdarītu, ir jānolasa QR-kodu ar viedtālruņa kameru no pievienotas instrukcijās un jaseko saitei. Pēc tam lejupielādējiet un instalējiet lietojumprogrammu. Tā kā lietojumprogramma netiks instalēta no oficiālā Google veikala, viedtālrunis par to brīdinās un lūgs atļauju instalēt no nezināma avota. Pēc piekrišanas lietojumprogramma tiks instalēta.


Kameras pieslēgšana ar vadu datoriem, kuri darbojas Windows OS

Atkarībā no Windows versijas ir jāinstalē programma no kameras komplektācijā iekļautās mini diska, vai jālejupielādē šo programmu no instrukcijas norādītās saites, vai izmantojiet iebūvēto Windows video atskaņošanas funkcijas no USB kamerām.

Viena no iespējām skatīties video no kameras ir izmantot Skype, kur ir USB kameras savienojuma funkcija.

Vel divas iespējas, kā pieslēgt kameru Windows datoriem:
1. - lejupielādēt un instalēt programmu OpenAmcap
2. - lejupielādēt un instalēt AMCap

Pēc kameras pievienošanas USB savienotājam, standarta Windows instalētājs instalēs nepieciešamos draiverus. Ierīce tiks definēta kā HP USB kamera.

Pēc programmas instalēšanas un kameras pievienošanas iestatījumos ir jāizvēlas HP USB kamera, pēc kuras parādīsies video.


Endoskopa kameras pieslēgšana ar bezvadu savienojumu un ar universālo tālruņa turētāju, izmantojot WiFi

Apple ierīcēm ar iOS ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt programmu ImageScope no iTunes, vai Android ierīcem instalācijas failu .apk SeeWF.

Pēc tam japieslēdz kameru WiFi moduļa savienotājam. Ieslēgt moduli, ilgi nospiežot pogu (vai īsi, atkarībā no modeļa). Tad tālrunī atrodiet un izveidojiet savienojumu ar moduļa WiFi tīklu (atkarībā no modeļa tīkla nosaukums būs atšķirīgs, bet loģiski saprotams). Pēc dažām sekundēm izveidosies savienojums. Tīklam nav paroles. Android ierīcēs ir jānoraida ziņojums, ka internets šajā tīklā nav pieejams. Pēc programmas palaišanas nospiediet pogu Play. Programmas iestatījumos pēc pirmās palaišanas ir jāiestata maksimālā izšķirtspēja.

WiFi modulis tiek izslēgts, ilgi nospiežot pogu, vai nospiežot divreiz īslaicīgi (atkarībā no modeļa).

Izmantojot bezvadu savienojumu, video attēlu var izvadīt uz vairākām ierīcēm.


Endoskopa kameras pieslēgšana ar grozāmo galvu

Apple ierīcēm ar iOS ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt programmu Finder Borescope no iTunes, vai Android ierīcem no Google Play Market programmu Finder Borescope.

Pievienojiet viedtālruni un endoskopu ar vadu no komplekta. Pēc tam ieslēdziet kameru. Palaidiet SFinder Borescope programmu un sāciet lietot kameru.

Pēc savienojuma izveidošanas kameras programmai ir iespēja fotografēt, ierakstīt video, pagriezt attēlu ar 90 ° soļiem.

Share

Ārējie linki

Iekšēji linki

Noderīgas saites

Mūsu partneri