Menu

Medicīniskais endoskops

Medicīniskā endoskopiskā kamera nepieciešama, lai pārbaudītu deguna, rīkles, ausu, zobu un smaganu gļotādas stāvokli. Lielākā daļa bērnu infekcijas problēmu ir vēla diagnoze un, līdz ar to hronisku slimību un nopietnu patoloģiju rašanās. Medicīniskā endoskopa pieejamība ir tas pats, ka katrā mājas pirmās palīdzības aptieciņā ir termometra pieejamība.

Un, ja agrāk ir izmantoti dzīvsudraba termometri un tagad, ar progresu, tie ir elektroniskie termometri, to pašu analoģiju var veikt ar kamerām, agrāk tās bija karotītes, lai ieskatīties dziļāk rīklē, dažādi spoguļi un sadzīves lukturīši. Ar medicīniskā endoskopa palīdzību ir iespējams kontrolēt ārstēšanas uzlabošanās pakāpi pēc jebkura laika perioda, un tas nebūs sāpīgi vai bīstami, īpaši mazam bērnam. Kamerai paredzētajai programmai ir iespēja fotografēt, un pēc tam tos var nosūtīt ārstam, lai pieņemtu lēmumu par ārstēšanas efektivitāti. Vai salīdzināt ar iepriekšējiem fotoattēliem, lai kontrolētu ārstēšanas kursu. Vai arī lai salīdzinātu ar iepriekšējiem fotoattēliem, lai uzraudzītu atveseļošanās gaitu.

Izmantojot uzgaļus no kameras komplekta, uz kuras ir uzstādītas samitrinātas ar ārstvielam kokvilnas tamponi, ir iespējams ārstēt deguna gļotādas vai ausu kanālu iekaisuma zonas. Tāpat, izmantojot uzgaļus, var izņemt ārā svešķermeņa objektus no slēptajām ķermeņa dobumiem bērniem, nejauši ievestas tur. Uzgaļas būs noderīgas, lai noņemtu sēra korķus ausim, gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Uzgalu komplekts mediciniskam endoskopam

Medicīniskais endoskops būs noderīgs veterinārajās klīnikās vai individuāli mājās, lai ārstētu vai kontrolētu mājdzīvnieku veselību, gan iekšējai lietošanai, gan parazītu meklēšanai dziļā vilkā.

Endoskopiskās fotokameras netipiska izmantošana ir elektronikā, kad ir nepieciešams izlasīt radiodetāļu nosaukumus vai atrast mikro bojājumas vietās, paslēptas no acim, sadzīves tehnikas vai automašīnu elektronisko bloku.

Kameras galviņas diametrs ir 5 mm. Fokusa attālumu ir 2 cm. Kamera ir ūdensizturīga pēc standarta IP67.

Kameras komplektā iekļauts:
- cietais futlārs
- 12 dažāda garuma un tipa uzgaļi
- 3 savienojumu veidi: standarta USB savienotājs; Micro USB; USb Type-C.
Kabeļa garums 2 metri. Uz vada rītenis apgaismojuma spilgtuma regulešanai - no maksimālā līdz pilnīgai izslēgšanai. Apgaismojums no 6 spilgtu LED diodu. Maksimālā video attēla izšķirtspēja ir 1280x720 pikseļi. Savienojums ar klēpjdatoriem un galddatoriem, kuros darbojas Windows operētājsistēmas, planšetdatori un tālruņi, kuros darbojas Android OS. Lai izveidotu savienojumu ar Apple ierīcēm, kurās darbojas iOS, papildus jāpērk WiFi modulis ar bezvadu savienojuma veidu.

Medicīniskā endoskopa cena ir 25 EUR. Krāsa - dzeltena vai zila.

Pasūtīt medicīnisko endoskopu

Medicīnas endoskopu kameras pieslēgšanas instrukcija

Medical camera endoscope 5mm 720p

Mediciniskais endoskops komplekts

Camera endoskope 5mm

Medicinskaja kamera endoskop s nasadkami

Mediciniskais endoskops 5mm ar uzgali

Mediciniskais endoskops ar uzgali

Medical camera endoscope 5 mm 720

Medical camera endoscope 5mm connection 3 in 1

Medical camera endoscope 5.5mm 128x720

Medicisnkij endoskop 1200 720

Kachestvo kartinki medicinskogo endoskopa

Medicinskij endoskop zheltogo ili golubogo cveta

Share

Ārējie linki

Iekšēji linki

Noderīgas saites

Mūsu partneri