Mini ruteris 4G/3G LTE USB WiFi

Mobila ierīces modelis:
Cena: 40.00 EUR
Pieejams uzreiz
Daudzums:

Miniatūrs portatīvais USB maršrutētājs (ruteris, HotSpot) ar slotu mobilās GSM SIM kartes uzstādīšanai (karte nav iekļauta komplektā) un atbalstu 4G LTE CAT3 tīkliem. To ir ērti izmantot, ceļojot, piemēram, automašīnā vai jahtā, lai izplatītu internetu, izmantojot WiFi. Barošanai ir nepieciešams jebkurš USB ports - kontaktligzda automašīnā, uz jahtas, vilcienā, lidostā vai strāvas bankā.

Atbalsta līdz pat 8 vienlaicīgus WiFi savienojumus, izmantojot 802.11n protokolu ar 2.4G frekvenci. Izmērs 95 x 33 x 17 mm.

Lejupielādes ātrums līdz 100 Mb/s.
Augšupielādes ātrums līdz 35 Mb/s.

Pamatojoties uz mikročipu Qualcomm 9200.

usb 4g lte router wifi hotspot 2

Maršrutētājs ļauj savienot vairākas ierīces ar internetu, izmantojot savu WiFi tīklu. Noklusējuma iestatījumi ir norādīti maršrutētāja korpusā. Pēc tam jūs varat tos mainīt uz individuālajiem - tīkla nosaukumu, paroli, slēpjot citu ierīču WiFi tīkla redzamību.

Maršrutētāja cena ir 40 eiro. Preces kods MRWF.2

Atrodas Rīgā, Imantā. Piegāde iespējama uz jebkuru Latvijas pilsētu ar Omnivas tīklu - 3 EUR, Igaunija, Lietuva - 7 EUR.

Pamacības par maršrutētāja lietošanu

usb 4g lte router wifi hotspot

usb 4g lte router wifi hotspot 3

usb 4g lte router wifi hotspot 4

 

Pamacības par maršrutētāja lietošanu

Pirms jaunas SIM kartes ievietošanas maršrutētājā, ievietojot to tālrunī, pārliecinieties, vai tas neprasa PIN kodu startēšanas laikā. Ja PIN koda pieprasījums ir aktīvs, tas ir jāatspējo, izmantojot mobilo tālruni drošības iestatījumos.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai armikus.lv.