Menu

Mini ruteris 4G/3G LTE USB WiFi

Miniatūrs portatīvais USB maršrutētājs (ruteris, HotSpot) ar slotu mobilās GSM SIM kartes uzstādīšanai (karte nav iekļauta komplektā) un atbalstu 4G LTE tīkliem. To ir ērti izmantot, ceļojot, piemēram, automašīnā vai jahtā, lai izplatītu internetu, izmantojot WiFi. Barošanai ir nepieciešams jebkurš USB ports - kontaktligzda automašīnā, uz jahtas, vilcienā, lidostā vai strāvas bankā.

Maršrutētājs ļauj savienot vairākas ierīces ar internetu, izmantojot savu WiFi tīklu. Noklusējuma iestatījumi ir norādīti maršrutētāja korpusā. Pēc tam jūs varat tos mainīt uz individuālajiem - tīkla nosaukumu, paroli, slēpjot citu ierīču WiFi tīkla redzamību.

Arī maršrutētāju var izmantot kā modemu (dongle). Pie šāda savienojuma WiFi tīkls netiek izmantots, un internets datorā būs pieejams tieši caur USB. Ierīce pārslēdzas uz šo režīmu, izmantojot datorā esošo programmu.

Maršrutētāja cena ir 35 eiro.

Pasūtīt mini maršrutētāju USB 4G LTE WiFi

Atrodas Rīgā, Imantā. Piegāde iespējama uz jebkuru Latvijas pilsētu caur Omniva tīklu - 3 EUR, Igaunija, Lietuva - 7 EUR.

Zemāk ir pamacības par maršrutētāja lietošanu

4g sim lte wifi usb router ruteris bezvadu modem 1

4g sim lte wifi usb router ruteris bezvadu modem 3

4g sim lte wifi usb router ruteris bezvadu modem 4

4g sim lte wifi usb router ruteris bezvadu modem 5

Pamacības par maršrutētāja lietošanu

Savienojuma izveide ar Windows datoru un maršrutētāja iestatīšana

Ievietojiet maršrutētāju USB ligzdā. 3 minūšu laikā programmatūra tiks automātiski instalēta. 4G LTE Modem programmas ikona parādīsies datora darbvirsmā. Palaidiet programmu. Programmai būs piekļuve dažādiem maršrutētāja iestatījumiem, kā arī funkcijai atjaunot rūpnīcas iestatījumus, kas norādīti maršrutētāja korpusā. Rūpnīcas atiestatīšanas funkcija ir pieejama tikai no iepriekš minētās programmas. Atiestatīšana būs nepieciešama, ja esat pazaudējis piekļuves datus ierīcei, izmantojot pārlūkprogrammas virkni vai paroli, lai piekļūtu WiFi tīklam.

wifi 4g router nastrojki settings

wifi 4g router nastrojki settings 2

wifi 4g router nastrojki settings 3

wifi 4g router nastrojki settings 4

Maršrutētāja iestatījumi no pārlūkprogrammas

Lai mainītu WiFi tīkla nosaukuma un paroles iestatījumus, piekļūstiet datiem, kā administrators maršrutētāja iestatījumos no jebkuras operētājsistēmas ierīces, pārlūkprogrammas adrešu joslā jāievada 192.168.100.1

Pēc tam logā ievadiet noklusējuma pieteikšanās informāciju.

Username: admin
Password: admin

Tādējādi tiks atvērta maršrutētāja iestatījumu izvēlne. Drošības nolūkos ieteicams nomainīt WiFi tīkla piekļuves paroli, kā arī paroli, lai piekļūtu administratora daļai, izmantojot pārlūkprogrammu.

wifi 4g router nastrojki settings 5

wifi 4g router nastrojki settings 6

wifi 4g router nastrojki settings 7

wifi 4g router nastrojki settings 8

wifi 4g router nastrojki settings 9

Share

Ārējie linki

Iekšēji linki

Noderīgas saites

Mūsu partneri