Mini ruteris 4G USB WiFi

Mobila ierīces modelis:
Cena: 45.00 EUR
Pieejams uzreiz
Daudzums:

Bezvadu WiFi tīkla piekļuves punkts (HotSpot) - mobilais maršrutētājs. Ar slotu mobilās GSM SIM kartes uzstādīšanai (karte nav iekļauta komplektā) un atbalstu 4G LTE CAT4 tīkliem. To ir ērti izmantot, ceļojot, piemēram, automašīnā vai jahtā, lai izplatītu internetu, izmantojot WiFi. Barošanai ir nepieciešams jebkurš USB ports - kontaktligzda automašīnā, uz jahtas, vilcienā, lidostā vai strāvas bankā.

usb 4g lte router wifi hotspot 6

Atbalsta līdz pat 10 vienlaicīgus WiFi savienojumus, izmantojot 802.11b/g/n protokolu ar 2.4G frekvenci. Izmērs 88 x 28 x 10 mm.

Lejupielādes ātrums līdz 150 Mb/s.
Augšupielādes ātrums līdz 50 Mb/s.

Pamatojoties uz mikročipu Qualcomm MDM9610.

Maršrutētājs ļauj savienot vairākas ierīces ar internetu, izmantojot savu WiFi tīklu. Noklusējuma iestatījumi ir norādīti maršrutētāja korpusā. Pēc tam jūs varat tos mainīt uz individuālajiem - tīkla nosaukumu, paroli, slēpjot citu ierīču WiFi tīkla redzamību.

Maršrutētāja cena ir 45 eiro. Preces kods MRWF.1

Atrodas Rīgā, Imantā. Piegāde iespējama uz jebkuru Latvijas pilsētu ar Omnivas tīklu - 3 EUR, Igaunija, Lietuva - 7 EUR.

Pamacības par maršrutētāja lietošanu

usb 4g lte router wifi hotspot 10

usb 4g lte router wifi hotspot 7

usb 4g lte router wifi hotspot 9

 

Pamacības par maršrutētāja lietošanu

Pirms jaunas SIM kartes ievietošanas maršrutētājā, ievietojot to tālrunī, pārliecinieties, vai tas neprasa PIN kodu startēšanas laikā. Ja PIN koda pieprasījums ir aktīvs, tas ir jāatspējo, izmantojot mobilo tālruni drošības iestatījumos.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai armikus.lv.