Tālruņa turētāji: automašīnā, mājās, atvaļinājumā, izklaidei

Tālrunis tagad ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Viņš ir kopā ar mums visur, automašīnā, mājās, darbā, atpūtā utt. Un tāpēc par nepieciešamību kļūst jautājums par viņas drošību un lietošanas ērtumu dažādos apstākļos. Piemēram, automašīnā turētāja klātbūtni noteiks tas, kā īpašnieks izmanto savu viedtālruni: vai viņš/viņa runā braukšanas laikā, izmanto vadu austiņas, vai runā pa skaļruni, bieži izmanto navigāciju un tā tālāk.

Mājās tiks izmantoti dažādi statīvi, lai saglabātu tālruni stabilā stāvoklī, jo mākslīgais apgaismojums bieži rada sliktas kvalitātes attēlus, kā arī ģimenes fotoattēlu uzņemšanu visiem kopā, izmantojot taimeri.

Bērniem būs interesanti izmantot turētāju džojstika veidā, tas ir gan ērtums, gan komforts, kad viedtālrunis spēles laikā kļūst ļoti karsts.

Lai fotografētu selfies atvaļinājumā, ir ļoti ērti ņemt līdzi universālo turētāju, ko var izmantot gan kā statīvu, gan kā selfie stick. Salocītā stāvoklī tas viegli iekļauja kabatā.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai armikus.lv.