• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • armikus@gmail.com
  26 544 000

  Aizsargstikli Samsung telefoniem ar UV līmi

  Kods:
  Cena: 6.00 EUR
  Aizsargstikli ar UV līmi:
  Cenas
  no 2 pcs. 5.00 EUR / pcs.
  Pieejams uzreiz
  Daudzums:

  Aizsargstikli ar ultravioleto līmi un lampu Samsung viedtālruņiem. Materiāls ir rūdīts stikls ar biezumu 0,33 mm ar pretestības indeksu 9H.

  Stikla pašinstalācijas komplektā ietilpst:
  1. Aizsargstikls ar plēvi (plēve jānoņem tieši pirms uzstādīšanas)
  2. Tūbiņa ar nepieciešamo UV līme daudzumu
  3. UV lampa ar bateriju
  4. Salvetes ekrāna noslaukšanai pirms stikla uzstādīšanas

  Iepakojums dažādiem tālruņu modeļiem var atšķirties no fotoattēlā redzamā.

  Aizsargstikli ir ar noapaļotam malām un precīzi atkārto viedtālruņa ekrāna oriģinālo formu. Stikls ir caurspīdīgs, bez melnām apmalēm.

  Pieejams modēļiem:

  Samsung S9, S9+, S8, S8+, S7 Edge, Note 8, S10e, S10, S10+, Note 9.

  Samsung S21, S21+, S21 Ultra, S20, S20+, S20 Ultra, Note 10, Note 10+, Note 20, Note 20 Ultra.

  Pērkot 2 vai vairāk gabalus, ir pieejama atlaide.

  Jaunāko Samsung tālruņu ekrāniem ir spēcīga noapaļošana, tāpēc dažādu filmu uzlīme būs vienkārša naudas izšķiešana. Kadu laiku ekrānā var turēties tikai tādas filmas, kas aptver taisno ekrāna daļu. Sānu sejas netiks aizsargātas, turklāt, tā kā malām ir arī darba jutekliskā virsma, plēves mala vienmēr būs nepatīkami jūtama ar pirkstiem.

  Lētākiem variantiem noapaļotām aizasargstiklam ir pašlīmējoša virsma tikai ap malām, vidū starp ekrānu un stiklu tiek veidota gaisa kabata, kā rezultātā katrs pieskāriens jūt nelielu klikšķi, un sensora jutīgums arī samazinās.

  Dārgo stiklu, kurš to dara pirmo reizi, ir reti iespējams pielīmēt pilnīgi vienmērīgi un bez burbuļiem, un pēc neilga laika uz malām sāk atkāpties, zem tiem nokļūst putekļi, tāpēc sāk izjust tālruņa izskats.

  Galvenās priekšrocības, izmantojot aisargstiklu ar UV līmi:
  - neprasa iemaņas vai pieredze
  - komplektam ir viss nepieciešamais un tas ir viegli pielietojams
  - stikls ir viegli nolīdzināms, nav jāsteidzas, līmi neizžūst un nenocietinās gaisā pirms ultravioletās lampas pielietošanas
  - aizsargstikls ir daudz spēcīgāk turas uz ekrāna, un no sāniem tas nav pat pamanāms
  - stikls lieliski slēpj dažādas mikro un, pat stiprus skrāpējumus uz ekrāna, jo caurspīdīgā līme piepilda visus šos dobumus pirms sacietēšanas
  - pēc stikla uzstādīšanas ekrānā nav ne vienas vietas, kur sensors darbotos ar traucējumiem.

  Ja vēlāk ir vajadzība noņemt stiklu nost, ir nepieciešams nedaudz vairāk pūļu, nekā tad, ja tas būtu parasts pašlīmējošais stikls. Pietiks sāktu atlīmet stiklu no malas ar nagu vai koka zobu bakstāmo. Pēc izņemšanas visas cietās līmes paliek uz aizsargstikla, tālruņa ekrāns paliek tīrs.

  Aizsargstikla uzstādīšana.
  Tālruņa korpusa malā, lai izvairītos no liekās līmes nokļūšanas, jālieto aizsargplēve (līplente), ja to darāt pirmo reizi. Notīriet viedtālruņa ekrānu no putekļiem un pirkstu nospiedumiem. Uzlīmējiet pašlīmējošo sloksni no komplekta skaļruņa caurumā. Noņemiet vāciņu no līmes. Pēc tam, turot kapsulu ar līmi virs ekrāna, atskrūvējiet augšējo daļu, lai iegūtu gaisu iekšā, pēc tam līme sāk lēnām izplūst. Līme ir jāpielieto ekrāna vidū ar vienu lielu pilienu.

  Tad ir nepieciešams noņemt aizsargplēvi no stikla apakšējās daļas un bez piepūles ievietot to viedtālruņa ekrānā, pagaidiet, līdz līme aizplūst visu gaisu. Uzmanīgi noslaukiet lieko līmi ap stikla malām, ja tas parādās ar salveti. Centrējiet aizsargstiklu pret viedtālruņa malām un ieslēdziet ultravioleto lampu, lai 1,5-2 minūtes, vai vairāk, laikā vienmērigi pārietu visa stikla virsmu centimetra attālumā no viņas. Pēc tam uz 20 sekundēm uz abam noapaļotam ekrāna pusēs.

  Uzmanību! Lai izvairītos no līmes priekšlaicīgas sacietēšanas, nelietojiet stiklu tiešā saules gaismā.

  Ja, tomēr, pēc sacietēšanas tālrunī paliks līmes atliekas, to var noņemt ar nagu vai salveti, kas samitrināta ar spirtu saturošu stikla tīrītāju. Ultravileta līme nav pielipusi tā, kā tas būtu superlīme, ko praktiski nav iespējams noņemt nepamanītu.

  Zashitnoe steklo UV klej lampa samsung s8

  Samsung aizsargstikls ar uv limi

  Zashitnoe steklo s uv kleem dlja samsung

  Zashitnoe steklo uv klej lampa samsung 5

  Aizsargstikls uv lime lampa samsung s9

  Zashitnoe steklo uv klej lampa samsung 7

  Aizsargstikls UV lime lampa samsung

  Zashitnoe steklo UV klej lampa samsung

  Zashitnoe steklo 9H UV lampa samsung

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.armikus.lv.